Reklama
  • Piątek, 22 lipca 2016 (11:00)

    Moda na sukces. Brooke i Ridge wspierają Hope

Odc. 6389. Liam przyznaje Hope, że przesadził idąc na imprezę z byłą żoną. Dziewczyna czuje się upokorzona i nie zamierza puścić mu tego płazem.

Reklama

Hope wraz z matką zastanawiają się, gdzie zorganizować ślub. Córka oznajmia, że chciałaby poślubić Liama w domu Stephanie i Eryka. Wkrótce Brooke i Ridge udają się do Forresterów, żeby podpytać, co sądzą o tym pomyśle.

Stephanie ma obiekcje. Stawia ją to w niezręcznej sytuacji w stosunku do Steffy. Wszak jej wnuczka wciąż jest zakochana w Liamie. Ridge rozumie jej wątpliwości, ale uważa, że powinni wspierać po równo obie jego córki. W końcu Stephanie ulega i zgadza się na zorganizowanie ceremonii. Pozostaje tylko jeden nierozwiązany problem. Czy na liście gości powinna znaleźć się Steffy?

Skutki szalonej nocy

Tymczasem córka Taylor siedzi nad basenem z młodym Spencerem. Uświadamia mu, że to ostatnie chwile wolności, bo wkrótce zostanie mężem Hope i ich drogi rozejdą się na zawsze. Liam zapewnia, że nigdy nie zapomni o niej i będzie dla niego ważna. Steffy namawia chłopaka, by cieszył się ostatnimi chwilami jako kawaler. – Zaszalejmy po raz ostatni – puszcza oko, a Spencer po chwili namysłu ulega jej namowom. Oboje ruszają w miasto.

Trafiają do klubu. Zaczynają tańczyć i popijać kolejne drinki. W pewnej chwili sytuacja wymyka się spod kontroli... Nazajutrz Liam budzi się ze strasznym kacem. Staje przed lustrem i z przerażeniem zauważa, że... ma pofarbowane włosy, a jego szyję „zdobi” ogromny tatuaż. Steffy próbuje go pocieszyć mówiąc, że do niczego między nimi nie doszło. Ale niestety marna to pociecha, gdyż Spencer uświadamia sobie, że wkrótce rozpoczyna się jego ślub z Hope.

Niemiła niespodzianka

Goście zbierają się w posiadłości Forresterów. Hope jest podekscytowana. Wkrótce zostanie żoną mężczyzny, którego kocha. Na miejscu zjawia się Liam. Narzeczona zauważa, że coś jest nie tak. Po chwili odkrywa tatuaż i farbę na włosach. Jest wściekła, domaga się wyjaśnień. Przyszły mąż próbuje się tłumaczyć, ale na niewiele się to zdaje. Ślubu nie będzie?

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.