Reklama
  • Poniedziałek, 22 lutego 2016 (13:10)

    Moda na sukces. Diagnoza

Odc. 6283. Hope czuje się coraz gorzej. Zaczyna przekraczać zalecane dawki leków uspokajających.

Nieudany pierwszy raz z Liamem, perspektywa odbicia go jej przez Steffy – wszystko zaczyna przerastać Hope. Nie potrafi sobie poradzić z tym sama i w związku z tym udaje się do psychoterapeuty po poradę.

Bolesna diagnoza

Reklama

Specjalistka zachęca ją do tego, by zastanowiła się nad tym, co czuje i dlaczego ma te wszystkie problemy. Dziewczyna dochodzi do wniosku, że winna całej sytuacji jest jej matka. Dlaczego? Od lat przytłaczała ją myśl, że Brooke jest uznawana za symbol seksu.

Czuła się zażenowana, gdy jej koledzy podziwiali wdzięki jej mamy w gazetach i na plakatach promujących kolekcje bielizny Forrester Creations. A poza tym ci wszyscy faceci, którzy przewijali się przez łóżko Brooke. Dlatego Hope już jako dziewczynka postanowiła, że nie będzie taka jak jej matka.

Tabletki szczęścia?

Stąd teraz jej niepewność w kontaktach z mężczyznami. Ale to nie jedyny powód. Brak biologicznego ojca, który jej nie wychowywał, tylko pogorszył jeszcze sytuację. Terapeutka przepisuje Hope leki. Dziewczyna zaczyna je przyjmować, ale wciąż nie czuje się lepiej. Dlatego bierze ich coraz więcej i powoli się od nich uzależnia.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.