Reklama
  • Piątek, 12 sierpnia 2016 (13:06)

    Moda na sukces. Hope nie może uwierzyć, że do niczego nie doszło między Steffy a Liamem

Odc. 6392. Rick przed Liamem gra bezinteresownego obrońcę Hope, ale jednocześnie chce ją wykorzystać, by zdobyć Caroline.

Reklama

Bill nie jest zadowolony, że jego syn stał się pośmiewiskiem, gdy przy wszystkich, w samych bokserkach, błagał „małą dziewczynkę”, by za niego wyszła. Dodaje, by Liam zapomniał o Hope, która upokorzyła go publicznie, odmawiając ślubu. Mówi mu, by wziął się w garść i stał się w końcu prawdziwym mężczyzną! Muszę wiedzieć! Rick spotyka się później z Liamem i każe mu trzymać się z daleka od jego siostry. Tymczasem ona biegnie do Steffy, by poznać prawdę o ich wspólnym wieczorze. Ta wyznaje, że do niczego nie doszło, bo gdyby tak się stało, Liam na pewno zapamiętałby seks z nią. Tego wieczoru po prostu tańczyli, jak przyjaciele. Dodaje też, że DJ-em w klubie, gdzie się bawili był przyjaciel Ricka – Othello.

Zacznijmy od początku...

Tymczasem Spencer jest podłamany, ale chce wszystko wyjaśnić narzeczonej i odzyskać ją. Znajduje Hope w biurze, rozmyślającą nad tym, co usłyszała od rywalki. Liam mówi jej, że nie chce jej już błagać o wybaczenie, bo wcześniej, naprawiając wszystko słowem „przepraszam”, tylko pogarszał sytuację. Spencer prosi dziewczynę, by zaczęli wszystko od początku.

W co gra Rick?

Logan rozmawia z bratem, którego informuje o tym, czego dowiedziała się od Steffy. Rick obiecuje wypytać Othella o ten wieczór. Spotyka się z nim i słyszy, że on nie widział, by do czegoś szczególnego doszło między Steffy a Liamem. Rick prosi jednak, by skłamał Logan, że „coś” widział. Przyjaciel się waha, widząc w tym raczej intrygę, by wolna Hope związała się z Thomasem, a wtedy Forrester „pocieszy” Caroline.

Gdy wchodzi Hope, Rick przedstawia jej, jak się sprawy „naprawdę” miały w klubie, a Othello niechętnie potwierdza, że zachowywali się jak para zakochanych. Logan jedzie do Liama, i zrywa z nim! Natomiast Rick namawia chłopaka Caroline, by wsparł jego siostrę jak przyjaciel. Thomas, zgadza się, bo wciąż coś do niej czuje...

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.