Reklama
  • Piątek, 7 października 2016 (13:05)

    Moda na sukces. Katie ma depresję poporodową i uznaje, że lepszą matką dla jej synka będzie Brooke

Odc. 6433. Stephanie roznosi zaproszenia na swoją pożegnalną imprezę i informuje bliskich o nawrocie choroby.

Stephanie odrzuca propozycję farmakologicznego leczenia nowotworu. Eric wpada na pomysł, by zorganizować rodzinną imprezę pożegnalną i tym samym celebrować ostatnie dni życia żony. Ona osobiście roznosi zaproszenia, co wywołuje szok i zarazem ciepłe słowa od najbliższych.

Napady depresji

Tymczasem Katie obawia się o stan swojego serce po zapaści, którą przeszła podczas porodu. Martwi ją także, że nie żywi matczynych uczuć do noworodka i nie może go karmić piersią. Bill wysyła ją do doktora wraz z Taylor, a sam prosi Brooke o pomoc przy Willu. Spencer dowiaduje się od niej, że małżeństwo z Ridgem przeżywa ogromny kryzys. W trakcie wizyty u lekarza Katie coraz bardziej zamartwia się o komplikacje zdrowotne. Mówi Taylor, że nie chce, by jej dziecko dorastało bez matki, jeśli jej serce nie wytrzyma. Wszystko wskazuje na to, że Logan cierpi na głęboką depresję poporodową.

Będziesz lepszą matką!

Reklama

Po powrocie do domu, Katie widzi, że Brooke i Bill doskonale zajmują się Willem. Prosi ich, by mogła na chwilę zostać sama z synem. Mąż i siostra przyjmują to z radością. Logan zaczyna mówić do noworodka, że jedynym sposobem, by on dorastał szczęśliwy jest jej odejście... Zaraz potem Bill i Brooke schodzą do Katie, a ta informuje ich o swoich planach. Prosi też Brooke, by zajęła się małym Willem, bo będzie dla niego lepszą matką. Mąż próbuje ją zatrzymać. Katie jednak wyrywa się, a następnie opuszcza posiadłość.

Rozwodzę się z tobą

Bill odkrywa, że żona wzięła samochód, namierza więc jej komórkę, a GPS wskazuje, że uciekła na lotnisko. Po jakimś czasie okazuje się, że wylądowała w Aspen. Dlatego Bill z Brooke i małym Willem lecą tam do pensjonatu Spencerów. Na drzwiach domu znajdują list od Katie – „Rozwodzę się z tobą, Bill. Znajdź matkę dla naszego syna”. Tymczasem Taylor wraca do domu, a tam na kanapie siedzi... Katie.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Po uroczystościach ślubnych we Włoszech wszyscy goście wracają do Los Angeles. Ridge przyjeżdża do Taylor, by poinformować ją, że zaręczył się z Brooke. Później Taylor spotyka się ze Steffy, by... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.