Reklama
  • Środa, 24 sierpnia 2016 (10:05)

    Moda na sukces. Ślub Ridga i Brooke

Odc. 6406. Brooke i Ridge przysięgają sobie miłość podczas pięknej rodzinnej ceremonii w domu Stephenie i Eryka.

Trwają przygotowania do ślubu Brooke i Ridge’a. Para zastanawia się, czy zrobić skromną ceremonię w urzędzie. Stephanie radzi im jednak, by skorzystali z jej domu i urządzili rodzinną uroczystość. Seniorka rodu upiera się, że wszystko przygotuje, bo ma to być powitanie Brooke na nowo w rodzinie Forresterów.

Reklama

Narzeczeni zgadzają się, a później proszą Ricka i Hope, by zostali ich świadkami. Dziewczyna cieszy się, ale Rick dziękuje i wskazuje, że lepszy byłby w tej roli Thomas. Ridge przystaje na tę propozycję.

Rick dopnie swego?

Tymczasem nie milkną echa konferencji prasowej Hope, na której Thomas pocałował ją publicznie. Forrester tłumaczy się rodzinie, że chodziło o uzyskanie pozytywnego „zamieszania” wokół nowej linii marki Hope.

Jednak ten krok nie podoba się jego dziewczynie – Caroline, którą pociesza Rick.

Wymiana spojrzeń...

W dniu ślubu Caroline spotyka się z Hope. Przestrzega ją, że Thomas nie jest wolny i będzie o niego walczyć. Rywalka jednak zapewnia, że są tylko przyjaciółmi. Rozpoczyna się ceremonia. Pastor wygłasza mowę o wadze miłości i przysięgi małżeńskiej, a Liam wymienia spojrzenia z Hope oraz Steffy.

Natomiast, gdy duchowny prosi, by wszyscy spojrzeli na swoich ukochanych i powiedzieli im ciepłe słowo, obaj – Rick i Thomas, wpatrują się w Caroline...

Następnie Ridge i Brooke składają przysięgę małżeńską i całują się przy aplauzie całej sali. Zaraz po ceremonii wyjeżdżają na miesiąc miodowy.

To tylko przyjaźń?

Rick przejmuje stery w firmie. Wymyśla sesję zdjęciową Hope i Thomasa, by znów było głośno o nowej kolekcji. Podczas zdjęć współpracownicy czują się bardzo swobodnie, wymieniając ciepłe gesty, a w obserwującej to Caroline budzą się wątpliwości, czy to tylko przyjaźń.

Chwilę później Hope znajduje w swoim biurze kwiaty z liścikiem: „Kocham Cię!”, a w drzwiach staje... jej biologiczny ojciec – Deacon Sharp!

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.